امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81261
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، «ترو وارجورانتا» معاون دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که برای بحث و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، «ترو وارجورانتا» معاون دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که برای بحث و تبادل نظر با مقامات ایرانی به تهران آمده بود، اوایل هفته جاری کشور را ترک کرد.

بر اساس این گزارش، این دیدار از پیش اعلام نشده، از آن جهت که ایران به ضرب الاجل اواسط ماه مه میلادی برای توضیح در خصوص «موادی که می‌تواند در ساخت سلاح هسته‌ای مورد استفاده قرار گیرد» نزدیک می‌شود، اهمیت دوچندانی داشته است.

سخنگوی آژانس انرژی اتمی به رویترز گفت: نماینده آژانس اواخر هفته جاری میلادی برای گفت‌وگوهای بین تهران و آژانس به تهران رفته بود.

وی افزود: یوکیو آمانو در حال تهیه گزارش برای 35 عضو شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره روند توسعه همکاریهای ایران و برنامه هسته‌ای این کشور است. این گزارش فصلی طی هفته‌های آینده تهیه و تدوین می‌شود.

 رویترز گزارش داد:‌مقامات ایرانی قرار است تا 15 ماه مه میلادی یعنی تا 25 اردیبهشت ماه، اطلاعاتی را در خصوص برنامه هسته ای خود به آژانس ارائه دهند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار