امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81288
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، برنامه گفت‌و‌گو محور «سلام زائر» روز سه‌شنبه بعد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، برنامه گفت‌و‌گو محور «سلام زائر» روز سه‌شنبه بعد از نماز عشا با حضور حجت‌الاسلام کفیل و با موضوع «سبک زندگی انسان منتظر 2» برگزار می‌‌شود.

مراسم قرائت دعای توسل نیز از ساعت 21:15 آغاز می‌شود که سخنران این مراسم حجت‌الاسلام حسینی‌اراکی است و دعای پر فیض توسل توسط حاج سید احمد شمس قرائت می‌شود.

مراسم قرائت دعای کمیل این هفته بعد از نماز جماعت عشا با سخنرانی حجت‌الاسلام میلانی آغاز و دعای پر فیض کمیل توسط حاج سید مهدی میردامادنژاد قرائت می‌شود.

روز جمعه پس از قرائت دعای عهد و از ساعت 6:20 صبح مراسم قرائت دعای ندبه با سخنرانی حجت‌الاسلام جوشقانیان آغاز می‌شود و دعای پر فیض ندبه این هفته را سید علی حسینی‌نژاد قرائت می‌کند.

مراسم قرائت دعای سمات این هفته نیز با قرائت قرآن کریم توسط آقای شعاعی آغاز می‌شود. بعد از آن و در ساعت 18:30 زیارت آل‌یاسین توسط عباس محمدی‌پور قرائت می‌شود همچنین حجت‌الاسلام رزاقی ساعت 18:30 سخنرانی کرده و دعای شریف سمات توسط سید محسن بنی‌فاطمی قرائت می‌شود.

انتهای پیام/2258/م/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار