امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81290
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
احمد نادعلیان هنرمند محیطی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس دراین باره توضیح داد: یکی از گالری‌های آلمان از من برای نمایش آثار نقاشی‌‌ام در ...

احمد نادعلیان هنرمند محیطی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس دراین باره توضیح داد: یکی از گالری‌های آلمان از من برای نمایش آثار نقاشی‌‌ام در نمایشگاهی که قرار است تابستان برگزار شود، دعوت کرده است.

نادعلیان با بیان این که این گالری آلمانی علاقه‌مند به نقاشی‌هایی است که در جزیره هرمز کار کرده‌ام گفت: برخی از تابلوهای نقاشی و طراحی من با استفاده از خاک‌های رنگی هرمز روی بوم کار شده است که قرار است تصاویر این آثار را برای این گالری ارسال کنم.

وی افزود: در این نمایشگاه که تابستان سال جاری برپا خواهد شد،‌تعدادی از نقاشان سراسر دنیا آثارشان به نمایش درخواهد آمد.

او درباره تداوم برنامه‌های سفرش به کشورهای مختلف دنیا برای ارائه آثار هنر محیطی گفت: بیشتر از کشورهایی که قبلاً در آن‌ها کار محیطی کرده‌ام دعوت می‌شوم اما خودم ترجیح می‌دهم به کشورهایی که تاکنون نرفته‌ام، سفر کنم و آثار متفاوتی را در کشورهای مختلف ارائه کنم.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد نادعلیان بسیاری از حجاری‌هایش را در گوشه وکنار جهان دفن کرده است.  این حجاری‌ها اغلب نقش حیوانات، ماهی، نقش دست و پای انسان و ... را نشان می‌دهند.   او از  بسیاری از هنرمندان و یا افرادی که او در گوشه و کنار جهان ملاقات کرده خواسته است که حجاریهای کوچکش را به کشورشان ببرند و در طبیعت دفن کنند.

او این نقش‌های راز آمیز را به زمین می‌سپارد و آرزو دارد که این آثار روزی دوباره متولد شوند، تولد دوباره این آثار آغاز زندگی جدیدی خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها