امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۲۲:۰۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 813
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 263
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از دشتستان به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از دشتستان به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد با اشاره به همایش صد هزار نفری دولت در ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: اولویت‌های مهم‌تری برای کشور وجود دارد و نباید هزینه‌های اضافی برای کارهای بیهوده صرف شود.

وی با اشاره به برنامه دولت در ورزشگاه آزادی، این برنامه را هزینه‌تراشی بیهوده برای بیت‌المال دانسته و بر ضرورت جلوگیری از انجام این برنامه تاکید کرد.

موسوی‌نژاد تصریح کرد: در حالی که اولویت‌های مهم دیگری برای کشور وجود دارد برگزاری چنین همایشی، هیچ ضرورتی ندارد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال مردم استان بوشهر در همین ایام نیاز به کمک‌های ویژه دارند و دولت باید هر چه بیشتر برای این مناطق آسیب‌دیده از زلزله کمک کند، در این شرایط می‌توان با پرهیز از برگزاری همایش، هزینه مربوطه را به مناطق زلزله زده تخصیص داد.

موسوی‌نژاد، عدم برگزاری این همایش را یک درخواست جدی از دولت عنوان کرده و گفت: امیدواریم دولت با اولویت‌سنجی درست و اصولی، مناسب‌ترین برنامه را انجام داده و بودجه این برنامه را به مناطق زلزله زده اختصاص دهد.
انتهای پیام/2452/ط/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها