امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81301
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سالن چاپ یکی از سالن‌های بزرگ است که سال گذشته برای نخستین بار در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سالن چاپ یکی از سالن‌های بزرگ است که سال گذشته برای نخستین بار در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برپا شد و امسال هم به دلیل استقبال مخاطبان این سالن در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نیز آماده ارائه خدمات به بازدیدکنندگان خواهد بود.

در این راستا محمودرضا برازش مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با درنظرگرفتن اتاقکی در سالن چاپ نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همه ایام برپایی این نمایشگاه پذیرای اهالی صنعت چاپ کشور خواهد بود.

گفتنی است، روز گذشته دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعت چاپ نظیر بخش «چاپ» دستگاه دو ورقی و جی‌توی، بخش «لیتوگرافی» دستگاه پلت ستر 4و نیم ورقی، بخش «صحافی» دستگاه تاکن، ماشین برش،‌ دستگاه چسب گرم، ترتیب کن و دستگاه چاپ دیجیتال وارد نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ورود یافته و در سالن چاپ به زودی برای بازدیدکنندگان نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شوند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها