امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81303
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جشنواره کانون نمایشگران خیابانی خانه تئاتر، با حضور حسین طاهری، مدیرکل هنرهای نمایشی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جشنواره کانون نمایشگران خیابانی خانه تئاتر، با حضور حسین طاهری، مدیرکل هنرهای نمایشی، ایرج راد مدیرعامل خانه تئاتر، اتابک نادری رئیس مجموعه تئاترشهر و جمعی از هنرمندان بعدازظهر روز گذشته، 7 اردیبهشت ماه، رسما کار خود را آغاز کرد.

در بخش آغازین افتتاحیه این جشنواره که یکشنبه 7 اردیبهشت ماه، ساعت 18 در مقابل مجموعه تئاترشهر برگزار شد. نمایش خیابانی به نام تغییر کاربری بر اساس منظومه بیژن و منیژه به کارگردانی رضا منصوری و بازی کاظم عین علی اجرا شد.

همچنین در ادامه این مراسم با حضور هنرمندان و علاقه‌مندان از پوستر نخستین جشنواره کانون نمایشگران خیابانی خانه تئاتر رونمایی شد و حسین طاهری، ایرج راد، اتابک نادری، محمدعلی ساربان و محمود فرهنگ هر یک پوستر جشنواره را امضا کردند.

بخش پایانی این مراسم با روشن کردن فانوس‌هایی منقش به نوشته تئاتر خیابانی محیطی همراه بود و در ادامه با حضور رضا ناجی بازیگر سینما و به همت شهرداری منطقه 11 و مدیریت پارک دانشجو، درخت زیتونی نیز به رسم هر ساله این انجمن و به مناسبت این روز کاشته شد.

نخستین جشنواره کانون نمایشگران خیابانی خانه تئاتر از امروز، 8 اردیبهشت ماه، ساعت 16 در محوطه باز خانه هنرمندان ایران و حوزه هنری طبق جدول زمانبندی، آغاز می‌شود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها