امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81308
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرآن دانش آموزی که پیش از این چند بار رونمایی‌اش به تعویق افتاده در ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرآن دانش آموزی که پیش از این چند بار رونمایی‌اش به تعویق افتاده در بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.

در این مصحف در صفحه مقابل هر صفحه یک موضوع مطابق با موضوعات دانش‌آموزان از آیات قرآن استخراج و توضیحاتی درباره آن داده شده که منابع این توضیحات به صورت پاورقی درج شده است، همچنین این مصحف تا حدودی شبیه قرآن حکیم است با این تفاوت که در قرآن حکیم در هر صفحه چند موضوع بیان شده اما در قرآن دانش آموزی در هر صفحه یک موضوع شرح داده شده است. 

این مصحف طی سه سال توسط کارشناسان مرکز طبع و نشر آماده شده و در چاپ نخست در 5 هزار نسخه عرضه و در نوبت‌های بعد با همکاری نهاد‌های مختلف خصوصاً آموزش و پرورش به صورت گسترده‌تر منتشر می‌شود.

ترجمه جدید قرآن کریم که توسط جمعی از محققان مرکز طبع و نشر قرآن کریم انجام شده در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود.

غرفه مرکز طبع و نشر قرآن کریم در شبستان اصلی و در قسمت ناشران عمومی، راهروی 26، غرفه 20 قرار دارد و این مرکز با ارائه محصولاتی مانند قرآن‌های حکیم و پالتویی، مفاتیح‌الجنان، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و کتبی مانند آموزش روخوانی و مبانی وقف و ابتدا به معرفی آنها می‌پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها