امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81330
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، پیش از ظهر امروز معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ارشاد به همراه معاون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، پیش از ظهر امروز معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ارشاد به همراه معاون استاندار همدان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان و نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی از چاپخانه پیام رسانه به عنوان مجهزترین چاپخانه غرب کشور بازدید کرد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ارشاد در این بازدید اظهار کرد: فعالان عرصه فرهنگی دغدغه اقتصاد کشور را دارند و این اتفاق خوشایندی است که فرهنگ و اقتصاد را با هم تلفیق کنیم.

حسین نوش‌آبادی افزود: در سالی که به عنوان سال فرهنگ و اقتصاد نامگذاری شده، حرکت‌های فرهنگی همسو با اقتصاد اقدام مثبتی بوده و به نحوی لبیک به فرمایشات رهبری است.

وی چاپخانه‌ها را مراکز فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی عنوان کرد و گفت: تأسیس یک چاپخانه باعث رشد فرهنگ و بالا رفتن سطح آگاهی جامعه می‌شود.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ارشاد با بیان اینکه چاپخانه‌ها در حوزه فرهنگ دارای منفعت برای کشور است، بیان داشت: یکی از مؤلفه‌های فرهنگی، رشد صنایع‌ مرتبط با فرهنگ است که وزارت ارشاد از کسانی که در حوزه کارآفرینی و فرهنگ تلاش کرده حمایت می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه توجه به صنایع مرتبط با فرهنگ در اولویت برنامه‌های وزارت ارشاد قرار دارد، افزود: ایجاد صنایع فرهنگی چون چاپخانه‌ موجب اشتغال فرهنگی در جامعه می‌شود.
انتهای پیام/89003/ی30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها