امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81341
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۳
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی که صبح امروز به منظور افتتاح چند پروژه هفته سلامت، شرکت در 2 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی که صبح امروز به منظور افتتاح چند پروژه هفته سلامت، شرکت در 2 همایش آموزشی پزشکی و شرکت در اجلاس روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به استان یزد سفر کرده است در ابتدای سفر خود از بخش اطفال بیمارستان شهید صدوقی یزد بازدید کرد.

مسئول بخش اطفال بیمارستان شهید صدوقی در این بازدید با اشاره به امکانات و تجهیزات موجود در این بیمارستان گفت: بخش اطفال بیمارستان شهید صدوقی یزد که در فضایی جدا از بیمارستان اصلی احداث شده، دارای 60 تخت نوزادان و هشت تخت مراقبت‌های ویژه نوزادان است.

محمود نوری‌شادکام ادامه داد: کلیه خدمات درمانی در سطوح یک، 2 و سه در این مرکز به بیماران استان یزد و استان‌های همجوار ارائه خواهد شد.

وی با بیان این‌که این بیمارستان از جمله پروژه‌های خیری در حوزه بهداشت و درمان یزد است، عنوان کرد: با توجه به تعدد فوق‌تخصص‌های اطفال در استان یزد، این مرکز درمانی می‌تواند در این زمینه به مراجعه کنندگان از استان‌های همجوار و جنوب شرق کشور نیز خدمات ارائه کند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد تصریح کرد: خانواده شهید محمدکاظم مسعودی خیر این مجموعه با ارزش برای استان هستند.

وی اظهار امیدواری کرد که با حضور وزیر بهداشت در این بخش از بیمارستان، بخشی از نیازها و درخواست‌های کارکنان آن تامین شود.
انتهای پیام/2464/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها