امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81354
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۳
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیین افتتاح دانشکده رسانه فارس با حضور آیت‌الله قرهی، حدادعادل، ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیین افتتاح دانشکده رسانه فارس با حضور آیت‌الله قرهی، حدادعادل، حسین شریعتمداری، مسئولین دانشگاه جامع علمی کاربردی و جمعی از نخبگان و

دانشگاهیان آغاز شد.
دانشکده رسانه فارس، تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی فعالیت می‌کند و از ترم دوم سال تحصیلی جاری فعالیت خود را آغاز کرده است که به یاری خدا امروز مراسم افتتاحیه آن با حضور شخصیت‌هایی چون آیت الله قرهی، حداد عادل، حسین شریعتمداری، کلانتری، مسئولین دانشگاه علمی کاربردی و جمعی از نخبگان و دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.
در حال حاضر این دانشکده در رشته‌های تحصیلی خبرنگاری سیاسی، خبرنگاری اقتصادی و عکاسی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو دارد و ان شاءالله در ترم‌های آینده، رشته‌های تحصیلی جدید و مورد نیاز در رسانه نیز اضافه خواهد شد.
دانشکده رسانه فارس سال 1392 با اخذ مجوز از دانشگاه علمی کاربردی با عنوان مرکز علمی کاربردی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تاسیس شد.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها