امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8136
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۴۱
تعداد بازدید: 83
«سید حسام الدین سراج» خواننده در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس، در خصوص جدیدترین اجرای صحنه‌ای خود در دانشگاه صنعتی شریف، اظهار داشت: فردا 28 ...

«سید حسام الدین سراج» خواننده در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس، در خصوص جدیدترین اجرای صحنه‌ای خود در دانشگاه صنعتی شریف، اظهار داشت: فردا 28 اردیبهشت‌ماه دانشگاه شریف تهران میزبان اجرای مجموعه‌ای از آثار موسیقی ما به آهنگسازی «رامین کاکاوند» خواهد بود.

وی افزود: در دانشگاه صنعتی شریف با 9 قطعه از جمله؛ قصه گیسو، داغ جنون،‌ تسنیم پیر مغان و برخی آثار گذشته در آواز اصفهان، دستگاه شور، نوا و ماهور به روی صحنه خواهم رفت.

وی با اشاره به حضور آهنگسازان جوان در این اجرا گفت: از ویژگی‌های این اجرا حضور نوازندگان جوانی همچون «سورنا صفاتی» نوازنده سنتـــور و آهنگساز است که ما را همراهی می‌کنند.

به گزارش فارس، این اجرا شنبه 28 اردیبهشت‌ماه ساعت 16:30 در سالن ورزشی دانشگاه شریف تهران به همراه گروه بیدل متشکل از شهرام میرجلالی(عود)، بهرام خانی (تار و تنبور)، محمود فرهمند (تنبک)، کورش بابایی(کمانچه)، داوود ورزیده (نی)،  مسعود حبیبی(دف)، سورنا صفاتی(سنتور) به روی صحنه می‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها