امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81366
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 50
بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از سفر هفته‌ آینده رئیس هیأت ...

بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از سفر هفته‌ آینده رئیس هیأت بازرسان بین‌المللی انرژی اتمی به ایران خبر داد و گفت: این سفر به منظور بازدید از معدن ساغند یزد و اردکان صورت می‌گیرد.

وی در خصوص سفر چند روز اخیر «ترو واریورانتا» معاون یوکیو آمانو مدیرکل آژانس به ایران عنوان کرد: این سفر در راستای همکاری‌های آژانس و با سازمان انرژی اتمی صورت گرفت.

کمالوندی با بیان اینکه در طول ماه‌های گذشته رفت و آمد بین مسئولان آژانس و سازمان انرژی اتمی در جریان بوده خاطرنشان کرد: موضوعات شش‌گانه و هفت‌گانه تفاهم شده بین آژانس و سازمان انرژی اتمی موضوع اصلی این مذاکرات بوده است.

یک منبع آگاه شب گذشته در گفت‌وگو با فارس گفته بود که تعدادی از بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در چارچوب همکاری‌های ایران و این سازمان به تهران سفر کردند و با مسئولان سازمان انرژی اتمی به مذاکره و رایزنی پرداختند.

خبرگزاری رویترز نیز دیشب گزارش داد که «ترو واریورانتا» معاون دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که برای بحث و تبادل نظر با مقامات ایرانی به تهران آمده بود، اوایل هفته جاری کشور را ترک کرد.

سخنگوی آژانس بین المللی انرژی اتمی به رویترز گفت: نماینده آژانس اواخر هفته جاری میلادی برای گفت‌وگوهای بین تهران و آژانس به تهران رفته بود.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها