امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81395
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۵
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا میرزایی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا میرزایی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در مراسم افتتاح دانشکده رسانه فارس، گفت: هویت دانشکده فارس به بحث دانشگاهی و دانشگاه جامع بودن است و باید تولد دانشکده رسانه فارس را به جامعه رسانه‌ای تبریک گفت و باید از کسانی که موفق شدند چنین کار بزرگی را انجام دهند تقدیر کرد.

میرزائی تصریح کرد: از ایجاد چنین مرکز علمی، انتظارات و توقعاتی وجود دارد و علاوه بر اینکه این مجموعه باید یک مرکز سرآمد و کارآمد باشد امیدواریم به استانداردهایی که به آن متعهد هستیم برسد و روز به روز بهتر شود.

وی ادامه داد: باید روزی شاهد این باشیم که از کشورهای منطقه و اطراف جهان به این مجموعه رو بیاورند و خواهان تحصیل در آن شوند و امیدواریم هرچه زودتر به آن روز برسیم.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: با افتتاح این مجموعه گام بزرگی برداشته شده و یک راه طولانی در پیش است که البته با ایمان و اعتقاد این مسیر خیلی کوتاه‌تر خواهد شد.

میرزائی تاکید کرد: امیدواریم به زودی شاهد افتتاح دوره‌های بین‌المللی این مجموعه با استانداردهایی که مد نظر است، باشیم.

وی با اشاره به مشکلاتی در رابطه با بحث کمی و کیفی فارغ‌التحصیلان این عرصه، ادامه داد: نگاه به بیرون، به روز بودن، سرآمد بودن و کارآمد بودن انتظاراتی است که جامعه از این مجموعه دارد.

میرزائی تاکید کرد: امروز جامعه مخاطب ما دل، گوش و چشم  به پیام‌ها و حرف‌های ما در رسانه‌ها سپرده‌اند و به نوعی دلبستگی آنها به ما عبادت محسوب می‌شود و این به نوعی بندگی کردن است.

وی با بیان اینکه 750هزار دانشجو در هزار مرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی تحصیل می‌کنند، اظهار داشت: اگر گفتار رسانه‌هایی که ما ارائه می‌دهیم الهی باشد مردم در کشورهای جهان خدا را بندگی خواهند کرد ولی اگر سخنگوی ابلیس شویم مردم بندگی شیطان را خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها