امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۱۲:۵۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 814
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 259
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی‌ «ائتلاف پیشرفت»، متن کامل اطلاعیه حداد عادل، قالیباف و ولایتی به این شرح است: بسم الله ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی‌ «ائتلاف پیشرفت»، متن کامل اطلاعیه حداد عادل، قالیباف و ولایتی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه ناگوار زلزله در برخی مناطق استان بوشهر با کمال تاسف جمعی از هموطنان را دچار درد، رنج و محنت کرده است.

اعضای «ائتلاف پیشرفت»، ضمن ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان این سانحه بر این باورند که در مقاطع بحرانی، مردم نوع‌دوست و امت حزب‌الله نشان دادند که هم‌پیمان و همراه به یکدیگر هستند. اکنون بخش‌هایی از پیکره ایران اسلامی، دچار تخریب و آسیب شده است، جا دارد که آحاد مردم در زمینه رفع مشکلات رنج دیدگان به کمک یکدیگر بشتابند. همچنین دولت و مسئولان امر نیز در تهران و استان بوشهر با تمام توان در جهت رفع کاستی‌ها بکوشند.

ایران عزیز با همه زیبایی ها و خوبی‌ها در مسیر زلزله و حوادث طبیعی قرار دارد که ضروری است با همت همه اعم از متخصصین امر، دستگاه‌های اجرایی و تقنینی، گام‌های اساسی در مورد مقاوم‌سازی و پیشگیری از آسیب‌های حوادث طبیعی در سراسر کشور برداشته شود. البته توجه به رسیدگی سریع و بازسازی مناطق آسیب‌دیده از حوادث غیرمترقبه، موضوعی است که بدون فوت وقت باید مورد اهتمام بیشتر قرار گیرد.

در پایان ضمن ابراز همدردی مجدد با مردم استان سرافراز بوشهر، امیدواریم تا در اسرع وقت، آلامی که متوجه مردم بوشهر است کاسته شده و کار سکونت دائمی و مطمئن زلزله‌زدگان آغاز گردد. ما نیز تمام توان خود را برای ارسال کمک به مردم عزیز بوشهر به کار خواهیم بست و از هم میهنان عزیز ایران اسلامی می‌خواهیم همچون همیشه بار دیگر با همت والای خود به کمک آسیب‌دیدگان این حادثه بشتابند.

والسلام علیکم و رحمة الله برکاته

غلامعلی حداد عادل، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها