امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81407
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 29
محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابتدا در خصوص جلسه امروز با علیرضا رحیمی، مدیرعامل قرمزپوشان ...

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابتدا در خصوص جلسه امروز با علیرضا رحیمی، مدیرعامل قرمزپوشان اظهار داشت: در جلسه امروز که با رحیمی و استیلی برگزار کردیم اولین صحبت این بود که گرفتاری‌های بازیکنان و کادر فنی حل شود. بالاخره طلب و بدهی‌ها را باید صاف کرد تا بتوانیم با بچه‌ها مذاکره کنیم. من با اکثر بچه‌ها در ارتباطم و آنها دوست دارند در پرسپولیس بمانند اما باید حساب و کتاب‌ها شفاف شود و مقرر شده که هرچه سریع‌تر این مسائل با بررسی قراردادها و پرداختی‌ها حل شود.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا علی دایی ماندگار در پرسپولیس است یا خیر،‌گفت:‌ دلیلی ندارد حالا که نایب‌قهرمان شدیم و به آسیا رفتیم دایی نباشد. حالا بهترین فرصت است تا دایی در آسیا پرسپولیس را به هدفش برساند و ثابت کند که در مربیگری هم مرد آسیاست.

پنجعلی درباره وضعیت خودش نیز گفت: واقعیت این است که در جلسه امروز رحیمی و استیلی و حتی دایی تأکید دارند که من بمانم اما مهم پرسپولیس است نه محمد پنجعلی.

وی افزود: ان شالله یکی بیاید بهتر از من تا امورات را برعهده بگیرد. من از همان روی سکو بازی‌های پرسپولیس را ببینم برایم بسیار بهتر است. راحت می‌نشینم و لذت می‌برم وقتی که پرسپولیس می‌بازد، ناراحت می‌شوم و وقتی که می‌برد خوشحال می‌شوم. الآن متأسفانه مشکلات زیادی داریم که باید حل کنیم. با این پتانسیل اگر مشکلات حل شود من به شما قول می‌دهم با لیست دایی می‌توانیم قهرمان آسیا شویم. اما در کل باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

سرپرست قرمزپوشان در پاسخ به سؤالی که چند درصد از بازیکنان با توجه به لیست دایی ماندگار هستند، گفت: اکثر بازیکنان می‌مانند اما به نظرم 80درصد از بازیکنان در پرسپولیس ماندگار شوند اما همه چیز در روزهای آینده و پس از جلسه نهایی کادر فنی با مدیرعامل مشخص خواهد شد.

وی در پایان در پاسخ به سؤال دیگری که بالاخره شما در این تیم می‌مانید یا خیر،‌گفت: همه چیز دست خداست و خدا رو شکر رحیمی و استیلی و حتی دایی به من لطف دارند اما از آنها خواهش کردم اول گرفتاری بچه‌ها حل شود.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها