امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81415
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان باشگاه پرسپولیس و مخصوصاً رحیمی مدیرعامل این باشگاه در جلسات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان باشگاه پرسپولیس و مخصوصاً رحیمی مدیرعامل این باشگاه در جلسات هیأت مدیره و روز اول کاری پرداخت بدهی 5 هزار و 500 فرانک سوئیس کاروالیو و 10 هزار فرانک وینگادا بابت دادرسی پرونده‌هایشان به فیفا بود.

از همین رو در اولین گام مثبت و با دستور رحیمی مدیرعامل باشگاه این بدهی سرخپوشان امروز پرداخت شد. صرافی که با باشگاه پرسپولیس کار می‌کند به باشگاه پرسپولیس پس از درخواستش اعلام کرد که این پول واریز شده است اما پرسپولیسی‌ها از این صرافی درخواست کرده‌اند که سریع‌تر فیش پرداخت این پول را برای آنها ارسال کند. قرار است فیش پرداخت طلب 15 هزار و 500 فرانکی باشگاه پرسپولیس به فیفا فردا به باشگاه داده شود.
 
 
*رحیمی به فدراسیون فوتبال رفت

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز روز اول کاری خود را در باشگاه آغاز کرد، از همین رو وی پس از کارهای اداری ظهر امروز به فدراسیون فوتبال رفت و با برخی مسئولان فدراسیون در جلسه‌ای به بحث و گفت‌وگو نشست، وضعیت قرارداد بازیکنان و دستورالعمل‌های فصل جاری و مسائل ریز فوتبال در دستور کاری امروز رحیمی با مسئولان فدراسیون فوتبال بود.
 
گفتنی است، امروز رحیمی روز بسیار شلوغی را پشت سر گذاشت.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها