امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81457
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، ابوالقاسم جراره ظهر امروز در جمع شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، ابوالقاسم جراره ظهر امروز در جمع شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان این مطلب اظهار داشت: قطعا آنچه موجب تعالی نظام تعلیم و تربیت می‌شود قرار گرفتن این مجموعه مهم در مسیر صحیح و رسالت اصلی خود است که روند این مهم در هرمزگان مطلوب است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی، تحقق این امر را نیازمند مدیریت منسجم عنوان کرد و افزود: آموزش و پرورش به عنوان یکی از مجموعه‌های موثر در فرهنگ‌سازی نقش مهمی در تحقق این هدف که خیر و صلاح کشور در آن است، ایفا می‌کند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه استان هرمزگان در مسیر صنعتی شدن دارای یک الزام است بر تامین و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز تاکید کرد.

به گفته جراره باید فرهنگ اشتغال از پشت میزنشینی تغییر و به سمت اشتغال مولد سوق یابد.

وی تربیت نیروی انسانی ماندگار را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید زمینه ماندگاری نیروها در استان و همچنین سرمایه‌گذاری بر تربیت نیروی انسانی ماهر فراهم باشد تا در راستای رشد و توسعه استان نقش آفرین باشد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه حذف کنکور سراسری در آینده نزدیک بر لزوم آمادگی دانش‌آموزان و تقویت برنامه‌های آموزش و پرورش در این عرصه تاکید کرد.

جراره همچنین با اشاره به کمبود نیروی انسانی و همچنین فضای فیزیکی مدارس، یادآور شد: آموزش و پرورش هرمزگان در این دو عرصه مهم با تنگناهای فراوانی روبروست که می‌طلبد وزارت آموزش و پرورش توجه جدی در رفع کمبودهای این استان که به لحاظ شرایط جغرافیایی دارای وضعیتی خاص است، داشته باشد.

وی تاکید کرد: قطعا اگر زیرساخت‌های آموزش و پرورش تامین باشد در پرتو اهتمام خاص مدیریت و کارکنان این مجموعه، زمینه تحقق اهداف و برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش در همه شاخص‌ها فراهم است.

در این دیدار مدیرکل آموزش و پرورش و سایر اعضای شورای معاونین گزارشی از دستاوردها و چالش‌های فرا روی آموزش و پرورش را ارائه کردند.
انتهای پیام/88001/ط30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها