امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81459
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، احمد امیرآبادی فراهانی پیش از ظهر امروز در همایش روز ملی شوراها ضمن تبریک روز شوراها ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، احمد امیرآبادی فراهانی پیش از ظهر امروز در همایش روز ملی شوراها ضمن تبریک روز شوراها کارگر و معلم گفت: بنیادها و ارگان‌هایی که پس از پیروزی انقلاب با فرمان امام (ره) تاسیس شدند همراه با برکاتی بودند.

وی با اشاره به اینکه شوراها پناهگاه مردم هستند بیان کرد: شوراها یار و یاور نظام هستند و بسیاری از مشکلات مردم را حل می‌کنند.

نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به مشکلات شوراهای روستاها تصریح کرد: این شوراها محل مراجعه مردم هستند و همه امور را پیگیری می‌کنند و از مسئولین می‌خواهم مشکلات آن‌ها را پیگیری کنند.

وی بیان کرد: هر قدر که اداره امور شهری را به مردم بسپاریم کارها بهتر انجام می‌شود و در این امور موفق‌تر خواهیم بود.

امیرآبادی با بیان اینکه بحث سلسله مراتب شوراها مشخص نیست گفت: هنوز مشخص نیست که آیا شورای عالی استان‌ها می‌تواند به شورای استان یا شهر و روستا دستور بدهد و قابل اجرا هست یا خیر و قانونگذار باید در این مورد رفع ابهام کند.

وی با اشاره به بازنگری قانون شوراها افزود: تشکیلات شوراها دارای ابهام است و باید این مسئله رفع ابهام شود.

نماینده مردم قم در مجلس، وحدت شوراها و دوری از خودرأیی را مورد تاکید قرار داد و گفت: اگر می‌خواهیم کار شورایی انجام دهیم باید بر روی خودرأیی پای گذاریم و با همکاری کارها را انجام دهیم.

وی تاکید کرد: قانونی که در شوراها تصویب می‌شود باید توسط تمام اعضای شورا مورد توجه قرار بگیرد و همه از آن دفاع کنند.

امیرآبادی عنوان کرد: گاهی مشاهده می‌شود که اختلاف موجب شده است که شوراها نتوانند وظیفه خود را به خوبی انجام دهند و باید این اختلاف‌ها در بین اعضای شوراها یا بین شورا و ارگان‌ها از بین برود.
انتهای پیام/2258/ط30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها