امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81462
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزااری فارس، امیر علی‌رضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) باحضور در منطقه پدافند هوایی جنوب شرق و گروه ...

به گزارش خبرگزااری فارس، امیر علی‌رضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) باحضور در منطقه پدافند هوایی جنوب شرق و گروه پدافند هوایی چابهار از سایت های مستقر در این منطقه بازدید کرد.
صباحی‌فرد ضمن تشکر از تلاش کارکنان گروه پدافند هوایی چابهار گفت: ماموریت پدافند هوایی با توجه به نوع تهدیدات نیازمند سرعت و دقت بالایی است و امروز با توجه به این تهدیدات با تلاش جوانان مومن و همکاری صنعت و دانشگاه های کشور، پدافند هوایی به سرعت در حال ارتقای توانمندی های خود در همه ابعاد است.
جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی اظهار داشت: پدافند هوایی با استفاده از انواع متنوع سامانه های راداری پیشرفته و بومی و بهره گیری از شبکه منسجم دیده‌بانی آسمان کشور را به صورت شبانه روزی رصد می کند و اجازه ورود پرنده متجاوزی را به آسمان کشور نخواهد داد.
وی در پایان افزود: ماموریت حراست از گستره عظیم آسمان مقدس میهن اسلامی بعهده کارکنان همیشه بیدار قرارگاه پدافند هوایی است و کارکنان پدافند در طول هشت سال دفاع مقدس و پس ازآن به دنیا ثابت کردند که در راه حفظ کشور و آرمانهای مقدس انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها