امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81496
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، حمید فهیمی‌راد اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، حمید فهیمی‌راد اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت تعدادی از سوداگران مرگ در امر جابه جایی مواد مخدر در جنوب استان، موضوع به طور جدی در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: ماموران پس از هفته‌ها اقدامات تخصصی شب گذشته موفق به شناسایی دو دستگاه خودرو زانتیا و پژو 405 قاچقچیان در محورهای فرعی شهرستان سراوان شدند.

این مسئول گفت: ماموران به خودروهای قاچاقچیان دستور ایست صادر که رانندگان به فرمان پلیس توجه نکرده و با سرعت به مسیر خود ادامه دادند که با هدف قرار گرفتن لاستیک خودرو زانتیا، خودرو متوقف و سرنشینان بلافاصله پس از پیاده شدن به سمت پلیس اقدام به تیراندازی کردند.

فهیمی‌راد اذعان داشت: درگیری ماموران و سوداگران مرگ دوساعت به طول انجامید که در نهایت قاچاقچیان عرصه را بر خود تنگ دیده و با به جا گذاشتن خودرو زانتیا حامل مواد و استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه از محل متواری شدند.

وی متذکر شد: ماموران در بازدید از خودروی قاچاقچیان مقدار 454 کیلوگرم تریاک و یک قبضه خشاب کلاش و 25 تیر جنگی کشف کردند.

انتهای پیام/75004/ن/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها