امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81498
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، غلامرضا زاهدی‌پور بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بیرجند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، غلامرضا زاهدی‌پور بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بیرجند اظهار داشت: مقابله با خرده‌فروشان مواد مخدر همچنان که در گذشته نیز جزو وظایف نیروی انتظامی بوده در سال جاری نیز به صورت جدی در دستور کار این اداره قرار گرفته است.

وی با بیان این‌که برخورد با شبکه‌های مواد مخدر همیشه در دستور کار نیروی انتظامی در راستای مبارزه با مواد مخدر بوده که امسال نیز پیگیری می‌شود، تصریح کرد: در ارتباط با مقابله با خرده‌فروشان موادمخدر طرح‌های پاکسازی انجام می‌شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی بیرجند یادآور شد: در سال گذشته 5 تن و 818 کیلو‌گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان توسط نیروهای انتظامی کشف و ضبط شده است.در این راستا یک‌هزار و 912 نفر دستگیر شدند. طی سال گذشته 28 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در بیرجند متلاشی شده است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی بیرجند به تعداد دستگاه‌های توقیف شده در سال گذشته در ارتباط با قاچاق موادمخدر اشاره کرد و افزود: در سال گذشته 250 دستگاه خودرو در راستای حمل مواد مخدر در این شهرستان توقیف شده است.

زاهدی‌پور با بیان این‌که در سال گذشته بیشترین مواد مخدر کشف شده در بیرجند تریاک بوده است، اضافه کرد: همچنین طی مدت ذکر شده 3 تن و 492 کیلوگرم تریاک در این شهرستان کشف شده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت 2 تن و 666 کیلوگرم مرفین، 27 کیلوگرم هروئین، 119 کیلوگرم حشیش و 6.5 کیلو گرم سایر مشتقات مواد مخدر صنعتی توسط نیروی انتظامی در بیرجند کشف شده است.

انتهای پیام/22481/خ30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها