امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81501
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، ناصر اصلانی در تشریح عملکرد پلیس در 38 روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، ناصر اصلانی در تشریح عملکرد پلیس در 38 روز گذشته، گفت: با افزایش اقدامات کنترلی و عملیاتی پلیس در عین پیچیدگی فعالیت قاچاقچیان و تبهکاران، شاهد کشفیات خوب مواد مخدر در مدت زمان گذشته بودیم.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در این زمینه افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر در 38 روز گذشته با دستگیری تعدادی از قاچاقچیان، 23 دستگاه وسیله نقلیه را توقیف و 941 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف کردند.

اصلانی یادآور شد: در نتیجه تشدید اقدامات کنترلی و بهره‌گیری از اکیپ‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر و سایر یگان‌های انتظامی، میزان کشفیات و دستگیری‌ها در حوزه مبارزه با قاچاق و عرضه مواد مخدر در 38 روز قبل، 18 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد داشته که بیانگر فعالیت مضاعف کارکنان انتظامی این استان در مبارزه جدی با عرضه و قاچاق موادمخدر بوده است.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به جزئیات کشفیات مواد مخدر گفت: در این مدت، 663 کیلو و 95 گرم تریاک، 272 کیلو و 45 گرم حشیش،3 کیلو شیشه، 10 گرم مرفین و یک کیلو و 92 گرم سایر مواد مخدر کشف و یک دستگاه خودروی سنگین و 22 دستگاه خودروی سبک از قاچاقچیان توقیف شده است.

انتهای پیام/2302/ن/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار