امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81502
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کامیاران، ایرج محمدی ظهر امروز در اولین جلسه شورای اعتیاد این شهرستان، اظهار داشت: در سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کامیاران، ایرج محمدی ظهر امروز در اولین جلسه شورای اعتیاد این شهرستان، اظهار داشت: در سال گذشته 6 فقره پرونده قاچاق سیگار توسط نیروهای انتظامی تشکیل شده است.

مسئول بازرسی صنعت، معدن و تجارت کامیاران تصریح کرد: پرونده‌های مربوطه به تعزیرات ارسال شده و معادل دو برابر ارزش نقدی کالای ضبط شده جریمه صادر شده است.

وی ضمن اشاره به یک فقره پرونده تشکیل شده در خصوص تنباکو، افزود: پرونده کشف و ضبط را نیز در خصوص قاچاق تنباکو النخله در سال گذشته در این شهرستان داشته‌ایم.

محمدی اذعان داشت: طی گشت و کنترل نیروهای دلسوز نیروی انتظامی 37 هزار و 523 پاکت سیگار، معادل 746 هزار و 140 نخ سیگار کشف و ضبط شده است.

وی تصریح کرد: ارزش نقدی این میزان سیگار معادل 23 میلیون و 230 هزار تومان است.

محمدی بیان کرد: دو فقره پرونده قاچاق سیگار معادل 67 پاکت به تعداد 1340 نخ سیگار نیز توسط اداره صنعت، معدن و تجارت کامیاران تشکیل شده است.

مسئول بازرسی صنعت، معدن و تجارت کامیاران تصریح کرد: ارزش نقدی این میزان سیگار معادل 188 هزار تومان است.

وی در ادامه در خصوص قاچاق سوخت در این شهرستان، اظهار داشت: در تابستان سال گذشته 92 مورد نمایندگی گاز طبیعی این شهرستان به اتهام عرضه خارج از شبکه گاز به تعزیرات حکومتی معرفی کردیم.

محمدی تصریح کرد: متخلفین به پرداخت جریمه بیش از 25 میلیون و 723 هزار تومان محکوم شدند.

به گفته مسئول بازرسی صنعت، معدن و تجارت کامیاران، حوزه‌های معادن شن و ماسه و مرغداری‌های سطح شهرستان فاقد مشکل و یا تخلف بوده‌اند.

محمدی افزود: در آژانس‌ها و موسسات اتومبیل کرایه 11 فقره پرونده در رابطه با خودروهای غیرفعال دارای کارت هوشمند سوخت تشکیل شد.

مسئول بازرسی صنعت، معدن و تجارت کامیاران در پایان ضمن تأکید بر تشدید نظارت بر بازار و صنوف سطح شهر، اظهار داشت: طی گشت‌های مشترک با مرکز بهداشت موفق به کشف و ضبط 39 قلم مواد آرایشی در پنج واحد متخلف شدیم.

انتهای پیام/79018/ح30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار