امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81505
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت‌الله کرمی‌زند گفت: بنا بر اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت‌الله کرمی‌زند گفت: بنا بر اعلام شهروندان ترددهای مخفیانه‌ای توسط چند جوان در ساختمان نیمه‌کاره‌ای صورت می‌گرفت لذا بررسی این موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری مرکزی قدس با تشکیل یک تیم عملیاتی سریعاً در محل حاضر شدند و ترددهای افراد در این ساختمان نیمه‌کاره را تحت نظر قرار دادند.

کرمی‌زند ادامه داد: ماموران پس از مدتی متوجه حضور فردی در نیمه‌های شب شدند که سعی داشت تعدادی وسایل منزل را در خودرو مصالح ساختمانی بگذارد که به محض دیدن ماموران، وسایل مذکور را رها کرده و قصد داشت متواری شود.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس تصریح کرد: بلافاصله ماموران به تعقیب متهم پرداخته و پس از مدتی تعقیب و گریز فرد مورد نظر را دستگیر کردند و به همراه خودرو به کلانتری 11 قدس انتقال دادند.

کرمی‌زند تصریح کرد: متهم در بازجویی‌ها به 3 فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره شهروندان به همراه همدستانش اقرار کرد که در یک اقدام عملیاتی همدستان وی نیز دستگیر شدند.

این مقام انتظامی گفت: متهم با همکاری یکی از همدستانش که نگهبان یک ساختمان در حال ساخت بود با توجه به اشرافیت به بعضی از ساختمان‌ها هنگامی که مطمئن می‌شد کسی در منزل نیست نقشه سرقت را ریخته و پس از سرقت اموال را به داخل ساختمان منتقل و با خودرو مصالح ساختمانی را به مکان دیگری منتقل می‌کرد.
انتهای پیام/2302/ز/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار