امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81509
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، علی سعدالدین ظهر امروز در جمع خبرنگاران کرمانشاه از کشف یک کیلوگرم مواد مخدر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، علی سعدالدین ظهر امروز در جمع خبرنگاران کرمانشاه از کشف یک کیلوگرم مواد مخدر در امانات پستی استان کرمانشاه خبر داد.

به گفته سعدالدین، با هوشیاری کارکنان گمرک در امانات پستی کرمانشاه مقدار یک کیلوگرم مواد مخدر که به ‌صورت ماهرانه‌ای در پاکت محتوی نان خرمایی جاسازی شده بود، کشف شد. 

سعدالدین خاطرنشان کرد: کارکنان گمرک در گمرک امانات پستی کرمانشاه به فردی که با مراجعه به گمرک امانات پستی قصد ارسال بسته‌ای محتوی مواد خوراکی به مقصد کشور کانادا را داشت، مشکوک شدند.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه افزود: ماموران گمرک حین ارزیابی بسته‌ای محتوی مواد خوراکی به پاکت نان خرمایی درون بسته، مشکوک شده که پس از بررسی دقیق‌تر متوجه مواد مخدر در داخل آن شدند.

وی در پایان اذعان داشت: ماموران گمرک پس از کشف این مواد با تشکیل صورت‌جلسه قاچاق، کالای مکشوفه را برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح تحویل دادند.
انتهای پیام/2700/ن20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها