امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81522
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست عصر امروز در دوازدهمین کنگره ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست عصر امروز در دوازدهمین کنگره بین‌المللی ایمونولوژی و آلرژی ایران گفت: افتخار می‌کنیم در شرایطی میزبان این کنگره در تهران هستیم که بعد از آلودگی هوا در زمستان‌های گذشته اکنون هوای تهران به لطف خداوند و اقدامات انجام شده در شرایط سالم به سر می‌برد.

وی تأکید کرد: با همکاری دولت و وزارت نفت درصد بنزن امروز در هوای تهران زیر حد استاندارد قرار گرفته است.

رئیس سازمان محیط زیست تأکید کرد: در دو ماه اخیر مردم تهران هوای پاک تنفس کردند به طوری که 8 روز هوا کاملاً پاک بوده و 34 روز هوای سالم در تهران داشتیم و این یک رکورد برای ما محسوب می‌شود.

به گفته ابتکار سازمان جهانی بهداشت آلودگی هوا را یکی از عوامل قطعی سرطان و یکی از هفت عامل مرگ و میر در دنیا اعلام کرده است.

وی افزود: جاذبه این کنگره به دلیل این است که مسائل مطرح شده در آن رابطه مستقیمی با زندگی روزمره مردم و شیوه زندگی آنها دارد.

رئیس سازمان محیط زیست گفت: این کنگره و سایر کنگره‌های علمی باید جهت تصمیم‌گیری مورد توجه مسئولان و سیاست‌گذاران قرار گیرد.

ابتکار تأکید کرد: سلامت در دولت روحانی یکی از مهم‌ترین مسائل به شمار می‌رود و امیدواریم این توجه به سلامت با استفاده از دستاوردهای کنگره‌های علمی توأم شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها