امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8158
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 64
محمد دهقان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد با تاکید بر اینکه مردم ایران روحیه برگشت به عقب را ندارند، اظهار کرد: اگر چه شورای ...

محمد دهقان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد با تاکید بر اینکه مردم ایران روحیه برگشت به عقب را ندارند، اظهار کرد: اگر چه شورای نگهبان وظیفه احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات را بر عهده دارد اما به عقیده بنده هاشمی صلاحیت حضور در صحنه انتخابات را ندارد.

وی افزود: یکی از مسائل مهم کهولت سن هاشمی بوده که اجازه کشورداری را به نحو صحیح به وی نمی‌دهد، ریاست جمهوری جایگاهی اجرایی بوده که نیازمند تکاپو و نشاط است و هاشمی با کهولت سن خود صلاحیت کشورداری را ندارد.

* مردم ایران روحیه ارتجاع و بازگشت به گذشته را ندارند / شعار هاشمی برای بازگشت به سازندگی بی‌فایده است

دهقان با بیان اینکه یک انسان 80 ساله نیاز به مراقبت دارد و چگونه می‌تواند اداره کشور را به دست گیرد، خاطرنشان کرد: هاشمی باید بداند مردم ایران همواره رو به جلو حرکت می‌کنند و ارتجاع و بازگشت را هیچ‌گاه نمی‌پسندند.

وی تصریح کرد: مردم آگاه ایران هیچ‌گاه دیگر نه به احمدی‌نژاد، نه به دوم خرداد، نه به 20 سال پیش دولت سازندگی برنمی‌گردند.

* هاشمی نباید به صحنه انتخابات می‌آمد / نیازمند افراد جدید برای تنفس تازه هستیم

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور سد: هاشمی نباید در صحنه انتخابات می‌آمد و بهترین کار این بود که در این سن به نوشتن خاطرات خدمت خود به نظام می‌پرداخت.

هاشمی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران نیازمند حضور افراد جدید برای تنفس هوای تازه است، تصریح کرد: باید افراد جدید روی کار بیایند تا هوای تازه را در رگ نظام به جریان بیندازند.

دهقان گفت: ملت ایران به آزموده شده‌ها دوباره بر نمی‌گردد و هاشمی اقبال در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ندارد.

* حضور احمدی‌نژاد در وزارت کشور اخلاق‌مداری رئیس جمهور را زیر سئوال می‌برد

نماینده مردم طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی با ابراز نارضایتی از حضور و همراهی احمدی‌نژاد با مشایی در وزارت کشور اذعان داشت: احمدی‌نژاد باید بداند این گونه رفتارها نه به سود خود، نه به سود مشایی و نه به سود کشور است.

وی با اذعان این مطلب که رئیس‌جمهور باید رفتار عاقلانه و فاخر داشته باشد، گفت: رئیس جمهور باید نماد و مظهر اخلاق‌مداری باشد نه اینکه خود را در با رفتارهای این‌چنین شهره شهر و هر کوی و برزنی کند.

* دولت یازدهم نماد قانون‌گرایی باشد

دهقان با اظهار امیدواری از تعامل موثر و مطلوب دولت یازدهم با مجلس تصریح کرد: مقام دوم کشور و رئیس قوه مجریه باید اهل تعامل با تمام قوای کشور باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رفتارهای احمدی‌نژاد که چنگال به صورت همه دستگاه‌ها می‌کشد در شأن یک رئیس‌جمهور نظام اسلامی نیست.

وی تاکید کرد: انتظار می‌رود که رئیس‌جمهور دولت یازدهم پایبند به قانون بوده و خود با عنوان نماد قانون‌گرایی به تحقق عدالت راستی و صداقت بپردازد.

به گفته عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی رئیس‌جمهور باید امانت‌دار مردم باشد.

انتهای پیام/70023/صا40/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها