امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81583
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «سوریا الان»، بشار الجعفری، نماینده دائم سوریه نزد سازمان ملل طی نطقی در جلسه روز سه شنبه شورای امنیت درباره ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «سوریا الان»، بشار الجعفری، نماینده دائم سوریه نزد سازمان ملل طی نطقی در جلسه روز سه شنبه شورای امنیت درباره اوضاع خاورمیانه تاکید کرد:برخی کشورها با اوضاع در سوریه به صورتی غیر واقعی و گمراه کننده تعامل می‌کنند و می‌خواهند آرمان‌های فلسطین را نابوده کرده و در بحران سوریه از آب گل آلود ماهی بگیرند و این کاملا شاهدی بر ریاکاری آنهاست.

بشار الجعفری گفت: نمایندگان برخی از کشورها به شکل خنده‌داری برای حقوق ملت سوریه دلسوزی می کنند بدون اینکه به اشغال بلندی‌های جولان توسط رژیم صهیونیستی اشاره کنند به گونه‌ای که اصلا انگار سرزمین سوریه بر اساس قوانین بین الملللی اشغال نشده است.

نماینده سوریه گفت: کمک‌ها و حمایت‌های اسرائیل از تروریست ها در بلندی‌های جولان سوریه ناقض حقوق بین المللی و ناقض توافقنامه جدایی نیروهاست که در سال 1974 منعقد شده است و جان نیروهای سازمان ملل مستقر در آنجا (نیروهای ناظر بر آتش بس در سوریه)را به مخاطره انداخته است.

انتهای پیام/.

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها