امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81584
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «محمود الزهار» از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: توافقنامه آشتی فلسطین هرگز موجب ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «محمود الزهار» از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: توافقنامه آشتی فلسطین هرگز موجب نمی‌شود که حماس موجودیت اسرائیل را به رسمیت بشناسد و حتی موجب نمی شود که مبارزان ما در غزه تحت کنترل محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان قرار بگیرند.

الزهار که در مذاکرات برای دستیابی به توافق درباره آشتی ملی فلسطین حضور داشته است گفت: این توافقنامه عملا اوضاع را تغییر نمی‌دهد و دولت جدید نمی‌تواند سیاست جدیدی را وضع کند زیرا دولتی انتقالی تا زمان برگزاری انتخابات خواهد بود.

الزهار گفت: حماس همچنان مسئولیت نیروهای ویژه خود (نیروهای مقاومت) را برعهده می گیرد، صرف نظر از توافقنامه اخیر یا صرف نظر از کسی که در انتخابات سراسری در سال جاری پیروز شود.

الزهار روابط حماس با ایران را هم پراهمیت برشمرد و تاکید کرد: ما به دنبال تقویت این روابط هستیم زیرا ایرانی ها بدون هیچ پیش شرطی از آرمان های ملت فلسطین حمایت می کنند و از ما هیچ گرایش سیاسی را نمی خواهند برای همین ما قدردان ایرانی ها هستیم.

انتهای پیام/.

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها