امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8160
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی منطقه پنجم ندسا، دریادار علی فدوی در جریان دیدار از منطقه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی منطقه پنجم ندسا، دریادار علی فدوی در جریان دیدار از منطقه پنجم دریایی و جزایر نازعات، با رزمندگان دریادل منطقه و خانواده‌های آنان به طور جداگانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در اجتماع کارکنان ستاد منطقه پنجم دریایی با اشاره به اقتدار و توانمندی ایجاد شده در حوزه خلیج فارس و تنگه هرمز برای صیانت و پاسداری از حریم و منافع جمهوری اسلامی ایران در منطقه و تحقق منویات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: شکل گیری و استقرار این توانمندی و اقتدار مرهون مجاهدت و تلاش‌های یکایک رزمندگان و فرماندهان مؤمن و خستگی ناپذیر است و اگر نبود این همت و مجاهدت، دستیابی به چنین امکان مهم و ارزشمندی غیر ممکن بود.

وی خاطر نشان کرد: ما پاسداریم و پاسداری از انقلاب اسلامی عهد و تکلیف ماست و تا آخر بر سر این عهد و پیمان ایستاده‌ایم و معتقدیم که بالاتر از همه ادوات و تجهیزات و ساز و برگ نظامی، این ایمان و باور عجین شده با پوست و خون رزمندگان ما است که مهمترین عامل تعیین کننده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تأکید کرد: نیروی دریایی مقتدر ما در خلیج فارس و تنگه هرمز یکی از بازوان قدرتمند ملت و نظام اسلامی برای مقابله با تهدیدات و زیاده خواهی متجاوزان و بدخواهان است.

وی افزود: در سایه لطف و عنایت خدا، فرزندان ملت قهرمان ایران در نیروی دریایی سپاه به سطح اطمینان بخشی از آمادگی دست پیدا کرده‌اند و تلاش‌ها برای دستیابی به بالاترین سطح ممکن ادامه دارد و امروز به جرأت می‌توانیم بگوییم که برای اجرای منویات مقام عظمای ولایت و پیگیری منافع نظام اسلامی در حوزه خلیج فارس و تنگه هرمز آمادگی کامل داریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین در بین خانواده پاسداران منطقه پنجم دریایی سپاه حضور یافت و طی سخنانی به اهمیت وجودی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تهدیدات دشمنان علیه انقلاب و ماموریت نیروی دریایی اشاره کرد و گفت: شما خانواده‌های پاسداران حقیقتا همراهان شایسته‌ای در اجرای مأموریت‌های نیروی دریایی سپاه بوده‌اید.

وی افزود: نقش و اجر شما همسران پاسدار در تحقق منویات و برنامه‌های نیروی دریایی سپاه اگر نگوییم بیش از شوهران شما است، که کمتر از آن نخواهد بود و امروز اگر به این نقطه از اقتدار دست پیدا کرده‌ایم با کمک و همراهی شما این مهم تحقق پیدا کرده است.

سردار فدوی در ادامه ابعاد گوناگون اهمیت راه‌اندازی منطقه پنجم دریایی سپاه و تحولات جاری در منطقه به نکاتی اشاره و خاطرنشان کرد: هدف ما پاسداری از انقلاب اسلامی است و این هدف والا و مقدسی است که مقتضیات و دشواری‌های خاص خود را دارد و ما با علم به این مقتضیات و دشواری‌ها، قدم در این راه گذاشته‌ایم.

وی افزود: ما از مکتب وحی آموخته‌ایم که با حفظ اتصال به سرچشمه قدرت بی انتهای الهی و توسل و توکل، با تدبیر و بصیرت عمل می‌کنیم و در این مسیر مکلف به انجام تکلیف هستیم و نتیجه فرع آن است.

در پایان سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه به سئوالات خانواده‌های پاسدار ستاد منطقه پنجم در موضوعات مختلف رفاهی و اجتماعی و فرهنگی پاسخ داد.
انتهای پیام/2310/ب30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها