امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81614
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم یادبود محمدرضا علیان، بنیانگذار انتشارات پیام آزادی، نوزدهم اردیبهشت ماه از سوی انجمن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم یادبود محمدرضا علیان، بنیانگذار انتشارات پیام آزادی، نوزدهم اردیبهشت ماه از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک در سرای اهل قلم کودک و نوجوان برپا خواهد شد.

جاسبی در سال 1327 در تهران به دنیا آمد و از سال 1357 در انتشارات پیام آزادی به نشر کتاب کودک و کتب مذهبی پرداخت.

وی که قائم مقام انجمن اسلامی ناشران و عضو هیئت مدیره مجمع ناشران انقلاب اسلامی بود. اولین ناشری است که در سال 1370 به عنوان ناشر برگزیده کودک و نوجوان کشور انتخاب شد. جاسبی در سال 1391 در گذشت.

مراسم یادبود علیان جاسبی روز جمعه نوزدهم اردیبهشت از ساعت 15 تا 17 در سرای اهل قلم کودک و نوجوان و با حضور اعضای انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برپا خواهد شد.
 
* مراسم بزرگداشت سپیده خلیلی
مراسم بزرگداشت سپیده خلیلی، نویسنده، مترجم و روزنامه نگار در آخرین روز برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از سوی نشریه شهرزاد در سرای اهل قلم کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

 سپیده خلیلی، دکترای روانشناسی، نویسنده و مترجم بیش از صد و پنجاه عنوان کتاب برای کودکان و درباره کودکان سال 1338 در شمیران به دنیا آمد و از سال 1368 به نویسندگی و ترجمه پرداخت. وی در سال 1372 مجله رشد کودک را بنیان گذاشت و طی این سال‌ها سردبیری مجلات مختلف همچون رشد کودک، رشد نوآموز، شاهد کودکان و پرستو (ضمیمه نشریه بچه‌های شرق) را به عهده داشته است.

وی یکصد و پنجاه عنوان کتاب ترجمه و تالیف برای خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان نشر کرده است که جوایز جشنواره‌های کتاب کانون پرورش فکری کودکان، جشنواره مطبوعات کودک، دوچرخه طلایی و ... را برای وی به همراه داشته است. وی همچنین عضو شورای دفتر تالیف کتب درسی و کارشناس کتب خارجی کتابخانه ملی کودک و نوجوان است.

این فارغ التحصیل دکترای روانشناسی بالینی از دانشگاه براون شوایگ آلمان و عضو انجمن روانشناسان کودک ایران سالهاست که به مشاوره بالینی کودکان می¬پردازد.

مراسم بزرگداشت سپیده خلیلی روز شنبه 20 اردیبهشت از ساعت 15 تا 17 در سرای اهل قلم کودک و نوجوان برگزار خواهد شد.

این مراسم از سوی نشریه تخصصی کودکیاری شهرزاد برپا خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها