امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81617
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی قلعه مدیر اجرایی جشن اردیبهشت تئاتر خانه تئاتر گفت: برنامه‌های سال جاری خانه تئاتر در دو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی قلعه مدیر اجرایی جشن اردیبهشت تئاتر خانه تئاتر گفت: برنامه‌های سال جاری خانه تئاتر در دو فضای داخلی و خارجی تماشاخانه ایرانشهر و خانه هنرمندان ایران برپا خواهد شد. هر روزه از ساعت 16:30 تا 19:30 نقالی و پرده خوانی، خیمه شب بازی، برنامه‌های فولکلور و نمایش‌های خیابانی اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین در قالب برنامه انجمن موسیقی خانه تئاتر نیز که سه شنبه -9 اردیبهشت ماه- ساعت 18 تا 20 در سالن استاد شهناز برگزار می‌شود، استادحسین علیزاده مورد تقدیر و تجلیل قرار می‌گیرد.

برنامه جشن اردیبهشت خانه تئاتر نیز در روز چهارشنه -10 اردیبهشت- به انجمن کارکنان فنی هنری اختصاص خواهد داشت که از ساعت 15 تا 17 در تالار شهناز برگزار می‌شود.

مدیر اجرایی جشن اردیبهشت تئاتر خانه تئاتر تشریح کرد: روز پنجشنبه -11 اردیبهشت ماه- انجمن کودک و نوجوان از ساعت 18 تا 20 در سالن استاد شهناز برنامه خواهند داشت و در همین روز انجمن گریم و ماسک نمایشگاه دارند و گریم‌های حرفه‌ای تئاتر را به صورت زنده انجام می‌دهند.

وی افزود: جمعه -12 اردیبهشت ماه- انجمن حرکت خانه تئاتر ساعت 15 تا 19 در سالن استاد شهناز میزبان علاقه‌مندان خواهند بود. شنبه -13 اردیبهشت ماه- نیز کانون کارگردانان در سالن استاد ناصری و کانون نمایش‌های عروسکی در سالن استاد شهناز جشن از ساعت 20 تا 22  مراسم اردیبهشت تئاتر را برگزار می‌کنند.

قلعه اظهار کرد: همچنین در آخرین روز جشن اردیبهشت تئاتر که -14 اردیبهشت ماه- برگزار می‌شود انجمن عکاسان ساعت 16 تا 18 و نمایشگران خیابانی ساعت 18 تا 20 در سالن استاد شهناز برنامه خواهند داشت.

وی همچنین یادآور شد: رادیو نمایش نیز روز یکشنبه -14 اردیبهشت ماه- مراسم تجلیل از استاد حکیم رابط از ساعت 17 تا 19 در سالن ناصری برپا خواهد شد و نمایش‌های رادیویی از ساعت 16 تا 20 در سالن استاد انتظامی به طول می‌انجامد.

جشن اردیبهشت تئاتر به دبیری ایرج راد تا 14 اردیبهشت در فضای باز تماشاخانه ایرانشهر و خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها