امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8164
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «رمضان عبدالله شلح» طی سخنانی در جشنواره‌ای که سندیکای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «رمضان عبدالله شلح» طی سخنانی در جشنواره‌ای که سندیکای روزنامه‌نگاران مصری به مناسب شصت‌وپنجمین سالروز یوم‌النکبه(فاجعه اشغال فلسطین) تحت عنوان «فلسطین ما را متحد می‌کند»، برگزار کرد، اظهار داشت: فلسطین حق تاریخی ماست و ما تا پیروزی و آزادی‌سازی، هرگز از آن چشم‌پوشی نخواهیم کرد.

وی تاکید کرد: اشغال فلسطین بزرگ‌ترین عملیات سرقت در تاریخ بود.

رمضان عبدالله با اشاره به توافقنامه‌های امضا شده بین تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی تصریح کرد: چه معنی دارد که یوم‌النکبه را احیا کنیم در حالی که علت اصلی این فاجعه ما هستیم و ما خود امضا کردیم که حیفا و یافا از آن ما نیست، چه معنی دارد شصت‌وپنجمین سالروز این فاجعه را احیا کنیم در حالی که حق فلسطینیان در مرزهای هفتم ژوئن محصور شده است.

وی خطاب به امت عربی و اسلامی تاکید کرد: امید شما به ما و مقاومت فلسطین باشد که در جنگ هشت روزه طعم درد و رنج و شکست را به دشمن چشانید و ما هرگز دست از این گزینه برنخواهیم داشت و همچنانکه «جمال عبدالناصر» گفت: «چیزی که با زور گرفته شده تنها با زور پس گرفته می‌شود.. فلسطین حق تاریخی ماست و تا پیروزی و آزادسازی فلسطین هرگز از آن چشم‌پوشی نخواهیم کرد».
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها