امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81650
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «میگوئل رودریگز» وزیر امور داخلی ونزوئلا اعلام کرد ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «میگوئل رودریگز» وزیر امور داخلی ونزوئلا اعلام کرد پیکر بی‌جان اوتازیا در حالی که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود در یکی از مناطق کاراکاس پایتخت این کشور پیدا شده است.

این در حالی است اوتازیا اخیراً به عنوان مسئول یکی از مناطق شهرداری کاراکاس انتخاب شده بود.

به گفته وزیر امور داخلی ونزوئلا، پیکر اوتازیا شنبه شب در محله «آراگوئتا» پیدا شده بود، اما قربانی هیچ نوع مدرک شناسایی به همراه نداشت و فرآیند تشخیص هویت وی به درازا کشید.

ایتارتاس نیز روز گذشته همچنین اعلام کرد که پلیس توانست خودروی اوتازیا را در شرایطی که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود،‌ بیابد.

در شرایطی که بازرسان پلیس بررسی چگونگی قتل رئیس سابق سرویس امنیت ملی این کشور را آغاز کرده‌اند، وزیر امور داخلی این کشور از اظهار نظر وگمانه‌زنی در این زمینه خودداری کرد.

الیزار اوتازیا از وفادارترین یاران هوگو چاوز بود و برای مدتی جزء محافظان وی بود. اوتازیا در سابقه کاری خود عضویت در پارلمان، رهبری اجرای اصلاحات کشاورزی و ریاست آژانس ملی کاریابی ونزوئلا را بر عهده داشته است. 
 انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها