امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81651
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۱
تعداد بازدید: 22
حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص «طرح سبک ...

حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص «طرح سبک زندگی در اندیشه‌های شهید مطهری در مدارس» اظهار داشت:‌ آموزش و پرورش منطقه 4 تهران از ماه‌ها قبل طرحی را در سطح مدارس این منطقه اجرا کرد و آثار شهید مطهری را به دانش‌آموزان ارائه داد و آنها با توجه به علاقه خودشان، کل یا بخشی از کتاب را انتخاب کرده و آن را در قالب خلاصه کتاب، روزنامه‌های دیواری، فناوری و تولید مجازی گردآوری کرده‌اند که ثمره این کار چند ماهه را به صورت نمایشگاهی برپا شد.

وی ادامه داد:‌ قصد داریم این طرح را به صورت سراسری تدوین کرده و برای سال تحصیلی آینده تحت عنوان «آشنایی با سبک زندگی در آثار شهید مطهری» در سطح مدارس کشور با محوریت دانش‌آموزان اجرا کنیم.

کفاش افزود:‌ به نظر می‌رسد اگر خواسته باشیم سبک زندگی را ترویج کنیم راهی جز بازگشتن به اندیشه‌های ناب نیست و یکی از اندیشه‌هایی که بدون استثنا آموزنده است و امام(ره) بر آن تأکید کرده‌اند اندیشه‌های شهید مطهری است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت:‌ همسر شهید مطهری نیز از این طرح استقبال کرد و اظهار داشت این طرح باید به صورت سراسری انجام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار