امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81662
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۳
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، علیرضا افتخاری در این کنسرت قطعات جدیدی را  از ساخته ‌‌های حسین پرنیا با عنوان «پادشاه فصل‌ها »و قطعه ‌هایی چون سفر ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، علیرضا افتخاری در این کنسرت قطعات جدیدی را  از ساخته ‌‌های حسین پرنیا با عنوان «پادشاه فصل‌ها »و قطعه ‌هایی چون سفر کرده، دیدی که رسوا شد دلم، آشفته حالی، کنج تنهایی، آتش کاروان، کودکی، خاطره یک شب، سنگ خارا، بازگشته بی بی جون، پاییز، بی تو بودن، دوره گرد و پیغام من را به اجرا درمی‌آورد.

افتخاری در کنسرت گذشته‌اش به همراهی پرنیا موفق شد تلفیقی مناسب و هماهنگ میان موسیقی سنتی و شعر نو ایجاد کند.کاری که بسیاری از خوانندگان و آهنگسازان و حتی اساتید موسیقی سنتی در آن، توان خود را آزموده بودند و هیچ‌گاه به نتیجه مطلوب نرسیده بودند.

از کنسرت قبلی افتخاری استقبال بسیار خوبی از سوی علاقه‌مندان به موسیقی صورت گرفت که البته با توجه به دوری چند ساله او از اجرای زنده، قابل پیش‌بینی هم بود و  انتظار می‌رود که طرفداران افتخاری از این کنسرت هم استقبال کنند.

کنسرت علیرضا افتخاری روز سه شنبه 23 اردیبهشت ماه در سالن مرکز همایش‌های برج میلاد و در یک سانس از ساعت 21:30 برپا خواهد بود. قیمت بلیت‌های انی کنسرت از 30 تا 100 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار