امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81682
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۳
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر نوبخت سخنگوی هیات دولت امروز پس از جلسه دولت در جمع خبرنگاران ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر نوبخت سخنگوی هیات دولت امروز پس از جلسه دولت در جمع خبرنگاران گفت: اختصاص تسهیلات ویژه و با تخفیف پلکانی به واحدهای پتروشیمی برای سرمایه گذاری در مناطق محروم تصویب شد.

نوبخت با اعلام این خبر که قیمت خرید پیله ابریشم کیلویی 13 هزار تومان تعیین شد اظهار داشت: برای چغندرکاران علاوه بر قیمت تضمینی خرید به ازای هر کیلو 30 تومان برای حمل و نقل پرداخت می‌شود.
 
*همه اقساط توافقنامه ژنو آزاد شده است/ می خواهیم از این پول استفاده متفاوتی بکنیم

سخنگوی دولت با بیان اینکه تا این تاریخ همه اقساط توافقنامه ژنو آزاد شده است گفت: آنها از ما یک شماره حساب می خواهند تا این پول را برای ما واریز کنند اما ما خودمان می خواهیم از این چهار و دو میلیارد دلار متفاوت استفاده کنیم .

*برداشت پول از صندوق توسعه ملی کذب است

نوبخت با اعلام این خبر که نرخ بیکاری در زمستان پارسال نسبت به پاییز کاهش پیدا کرد اظهار داشت: از منابع هدفمندی یارانه‌ها هم به بحث اشتغال اختصاص خواهیم داد و اینکه دولت از صندوق توسعه ملی پول برداشته حرف بی اساسی است و قویا تکذیب می کنم.

*درخواست از قوه قضاییه برای برخورد با مستند «من روحانی هستم»

وی با اشاره به پخش فیلم مستند «من روحانی هستم» خاطرنشان کرد که از دستگاه قضایی خواستیم تا در خصوص این فیلم برخورد لازم را انجام دهند.
ادامه دارد...
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها