امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81693
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
محمد اللهیاری معاون فرهنگی و اجرایی نمایشگاه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام اینکه ...

محمد اللهیاری معاون فرهنگی و اجرایی نمایشگاه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام اینکه سامانه پیامکی برای نمایشگاه کتاب در نظر گرفته شده است اظهار داشت: سامانه‌ای از امروز در نمایشگاه کتاب فعالیت خود را آغاز می‌کند و در پایان نمایشگاه ضمن داشتن بانک جامعی از شماره‌ تلفن‌های بازدید‌کنندگان می‌توان در انتهاب نمایشگاه کتاب و پس از این پروژه فرهنگی مسابقات کتابخوانی را مهیا کرد و از این علاقمندان به کتاب برای حضور در این مسابقات دعوت به عمل آورد.

وی گفت: شماره 1000027 از امروز کار خود را آغاز می‌کند و اطلاعاتی را به بازدید‌کنندگان ارائه خواهد داد.

معاون فرهنگی و اجرایی نمایشگاه کتاب پیرامون بن‌کارت‌های دانشجویی و اینکه برخی دانشجویان از عدم صحت درج نامشان روی این بن‌کارت‌ها گلایه دارند تکلیف این دسته از دانشجویان چیست توضیح داد: امسال برای اولین بار این بن‌کارت‌ها به نام دانشجو صادر می‌شود و بانک صادرات نیز موظف است کارت را با نام دانشجو صادر کند. تا روز گذشته 73 هزار دانشجو بن‌کارت‌های خرید خود را دریافت کردند ولی دانشجویانی که مشکلاتی در راستای بن‌کارت داشته باشند می‌توانند به بانک عامل نمایشگاه کتاب در مصلای امام خمینی مراجعه کنند.

وی درباره گشایش مجدد اعتبار برای بن‌کارت دانشجویی در ایام نمایشگاه کتاب گفت: سقف در نظر گرفته شده برای این بن‌کارت‌ها پر شده است. 200 هزار دانشجو و 40 هزار طلبه را جهت ثبت‌نام پیش‌بینی کرده بودیم که بتوانند ثبت‌نام داشته باشند اما ثبت‌نام‌ها آماری بیش از این را نشان می‌دهد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها