امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81703
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سانا، در فاصله یک روز مانده به پایان مهلت ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری سوریه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سانا، در فاصله یک روز مانده به پایان مهلت ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری سوریه «محمد جهاد اللحام» رئیس پارلمان این کشور اعلام کرد که آقایان «محمود خلیل حلبونی» ، «محمد حسن الکنعان»، «خالد عبده الکریدی»، «بشیر محمد البلح»،« أحمد حسون» و«أیمن العیسى علم بن شمدین» مدارک خود را برای اعلام نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سوریه به دادگاه قانون اساسی این کشور تحویل دادند.

همچنین پارلمان سوریه روز گذشته اعلام کرد که مدارک مربوط به نامزدی خانم «عزة محمد وجیه الحلاق» به همراه آقایان «محمد ونوس»، «طلیع صالح ناصر» و «سمیح میخائیل موسی» در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را از دادگاه قانون اساسی تحویل گرفته است است.

پارلمان سوریه پیشتر نیز از دادگاه قانون اساسی این کشور مدارک مربوط به نامزدی «ماهر عبد الحفیظ حجار»، «حسان النوری»، «سوسن حداد»، «سمیر معلا»، «محمد فراس رجوح»، «عبد السلام سلامة» و «بشار اسد» را دریافت کرده بود.

بنا بر اعلام پارلمان سوریه مهلت ثبت نام برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری این کشور از سه‌شنبه گذشته شروع و تا پایان مهلت اداری فردا پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

قرار است انتخابات ریاست جمهوری سوریه در تاریخ 13 خردادماه آینده برگزار شود. 
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها