امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81706
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
به حمید چیت‌چیان وزیر نیرو پس از بازدید از مصلای امام خمینی مکان برگزاری نمایشگاه کتاب در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ  به این سؤال فارس که به ...

به حمید چیت‌چیان وزیر نیرو پس از بازدید از مصلای امام خمینی مکان برگزاری نمایشگاه کتاب در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ  به این سؤال فارس که به تازگی چه کتابی را مطالعه کردید، گفت: یک رمان {مردگان باغ سبز} که از سوی حوزه هنری با مضمون فرزندی بود که پدرش را در جریان حکومت حزب دموکرات تبریز از دست داده است، خواندم که این رمان تاریخی است.

وی در پاسخ به اینکه آیا پیش از دوران وزارت علاقمند به بازدید از نمایشگاه کتاب بودید،‌تصریح کرد: به خاطر ندارم سالی نمایشگاه برگزار شده باشد و من بازدید را از دست داده باشم اما نکته جالب اینکه تاکنون از وجود سالن یاس اطلاع نداشتم.

وی درباره اینکه در نمایشگاه کتاب چه چیزی توجه شما را جلب کرد و پیشنهاد شما چیست، گفت: مصلی امام خمینی مکان مناسبی برای برگزاری نمایشگاه کتاب نیست. این موضوع را به معاون فرهنگی وزیر نیز یادآوری شدم. چرا که این مکان سیستم گرمایش و سرمایش مناسب ندارد البته دوستان در تدارک هستند تا مکان دیگری را برای نمایشگاه آماده کنند.

وی در پایان سخنان خود به علاقمندی در حوزه‌های مختلف برای مطالعه اشاره کرد و افزود: بنده به تاریخ، ادبیات و فلسفه علاقمندم و سالانه بیش از یک میلیون تومان صرف خرید کتاب می‌کنم.

انتهای پیام/و

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها