امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81711
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، سردار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، سردار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در جمع شورای فرماندهان سپاه عاشورا اظهار کرد: هویت و موجودیت سپاه به شادابی،

تحرک، انقلابی بودن و ولایت‌مداری و دفاع از حالت پیش‌روندگی انقلاب است و به همین منظور بایستی به عنوان موتور محرکه انقلاب اسلامی عمل کند.

وی با بیان اینکه تمرکز به ابعاد ایمانی و دقت در امور تنها راه انقلابی ماندن است افزود: معنی پاسداری غیر محافظه‌کارانه از انقلاب همین است و اگر ما درست به وظیفه و تکلیف خود عمل کنیم بسیاری از موانع از سر راه انقلاب برداشته می‌شود.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز سختی کار به‌مراتب بالاتر و بیشتر از دوران دفاع مقدس است چرا که امروز برای حضور در میدان مبارزه با تهاجمات فرهنگی به درجه خلوص بیشتری نسبت به گذشته نیاز داریم و دیروز سطح تهاجمات دشمن خاک و موقعیت جغرافیایی بود اما امروزه، ایمان، باورو اعتقادات مردم است.

وی همچنین با اشاره به ماموریت خطیر سپاه‌های استانی در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: زنده نگه‌داشتن گفتمان انقلاب اسلامی، ارتباط دلی با مجموعه و همچنین پرهیز از ماندن در فعالیت‌های بروکراتیک و گرفتاری‌های سازمانی باعث پویایی و عمل انقلابی سپاه در عرصه‌های مختلف خواهد بود.

سردار جعفری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آمادگی و توان نظامی سپاه گفت: از نظر آمادگی نظامی و امنیتی خصوصا توان موشکی در وضعیت بسیار خوبی هستیم اما ویژگی بارز سپاه به آمادگی اعتقادی است و این عامل برتری سپاه در بین ارتش‌های دنیاست.

انتهای پیام/60002/ط40

برچسب ها:
آخرین اخبار