امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81750
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره سرنوشت ...

امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره سرنوشت تونل‌های گلا‌ب 2 و بهشت‌آباد برای انتقال آب رودخانه زاینده رود گفت: طی توافقی که نمایندگان استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان با وزارت نیرو داشتند قرار بر این شد که فعلا تا تشکیل جلسه شورای عالی آب احداث تونل‌ها متوقف شود.

وی اضافه کرد: در جلسه شورای عالی آب که قرار است هفته آینده برگزار شود پیرامون تونل‌های یاد شده تصمیم‌گیری خواهد شد که امیدواریم این شورا تصمیم عاقلانه‌ای در این زمینه اتخاذ کند.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم استان چهارمحال و بختیاری بسیار نگران وضعیت آب استان هستند، تصریح کرد: ادامه یافتن وضعیت فعلی و وجود مشکلات آبی برای استان باعث نگرانی مردم شده است که امیدواریم با اتخاذ تصمیم مناسب این نگرانی از بین برود.

سلطانی در پاسخ به این سؤال که با توجه به توافق نمایندگان با وزارت نیرو استیضاح وزیر چه سرنوشتی خواهد داشت، گفت: اگر توافق عملی شد استیضاح را پس می‌گیریم و در غیر این صورت آن را دنبال خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار