امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81764
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 124
حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات رئیس ‌جمهور در مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب مبنی بر اینکه مردم بهترین ممیزی برای نشر کتب هستند، اظهار داشت: این حرف آقای رئیس ‌جمهور در مورد ممیزی کتاب خلاف قانون است و اگر بنا بود ما هر کاری را بر عهده مردم بگذاریم، این سؤال پیش می‌آید که مردم اصلا برای چه نظام را تشکیل دادند.

وی افزود: مردم نظام را تشکیل دادند تا از ارزش‌هایشان دفاع کنند و آنها از مسئولان انتظار دارند تا به وظایف‌شان به طور صحیح عمل کنند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد برخی از افرادی که به آقای رئیس ‌جمهور مشاوره می‌دهند، مشاوره آنها خیرخواهانه نیست و اگر این روال ادامه پیدا کند، ممکن است این افراد به شخصیت وی لطمه بزنند و محبوبیتی که سبب رأی‌آوری وی شده از بین برود و آقای روحانی باید دقت بیشتری را در مورد مشاوران خود داشته باشد.

طاهری با اشاره به صحبت رئیس‌ جمهور مبنی بر اینکه جامعه نیاز به ارشاد و گشت ارشاد ندارد، تصریح کرد: این گفته که جامعه نیاز به ارشاد ندارد، خلاف عقل و دستور دین است و اگر به نظر آقای رئیس‌ جمهور جامعه نیازمند ارشاد و گشت ارشاد نیست، چگونه وی از منتقدان خود گله‌مندی دارد و رئیس‌ جمهور باید نسبت به مشاوره‌هایی که به وی داده می‌شود، تجدیدنظر کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها