امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81775
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه افسری و تربیت پاسداری سپاه امروز چهارشنبه 10 ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه افسری و تربیت پاسداری سپاه امروز چهارشنبه 10 اردیبهشت با حضور سردار احمد وحیدی رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی نیروهای مسلح، امیر حسنی سعدی، سردار مرتضی صفاری و جمعی از پرسنل سپاه در تالار اندیشه این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سردار صفاری فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پایداری امام حسین(ع) طیسخنانی با نقل قوی از امام راحل(ره) گفت: تعلیم و تربیت رسالت انبیاست که از طرف خداوند به آنها ابلاغ شده تا آدم تربیت کنند. معلمی شغل آدم‌سازی است که دیگر شغل‌ها به این درجه نمی‌رسد.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز نقش معلمی را نقشی استثنایی و منحصر به فرد می‌دانند، اظهار کرد: در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری باید معنویت و تربیت محیط بر محور دانشگاه باشد لذا باید تلاش ما این باشد که با معنویت‌افزایی و انسان‌سازی رسالت دانشگاه را به انجام رسانیم.

وی با بیان اینکه مبنای سپاه عبور همه ورودی‌ها از این دانشگاه است، گفت: پاسداری که می‌خواهد از ارزش‌های انقلاب حراست کند ضروری است که خود ابتدا تربیت شده باشد.

در پایان این مراسم گروهی از اساتید برگزیده و نمونه دانشگاه افسری و تربیت پاسداری توسط سردار وحیدی و امیر حسنی سعدی مورد تجلیل قرار گرفتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها