امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81777
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با سردار غلامرضا جلالی رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور دیدار کرد.

در این دیدار که در محل سازمان پدافند غیر عامل انجام گرفت، دو طرف بر تعامل نقاط مشترک تاکید کردند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش آمادگی این نیرو را با توجه به ارتباط موضوعی جهت همکاری با کارگروه‏‌ها و پیگیری مباحث آموزشی، فرهنگ‏‌سازی پدافند غیرعامل، انجام اقدامات لازم و پیشگیرانه خصوصا در بنادر جنوبی و استراتژیک کشور اعلام کرد.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور نیز با اشاره به ظرفیت‌های نیروی دریایی در سواحل مرزی اظهار داشت: پدافند غیر عامل از مهمترین زمینه های افزایش سطح آمادگی برای مقابله با هرگونه تهدید های احتمالی است.

وی با توجه به لزوم فرهنگ سازی در این زمینه تاکید کرد: پدافند غیرعامل باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود و این فرهنگ سازی در کشور ضروری است.

جلالی گفت: توجه به زیرساخت ها با توجه به اهداف سازمان، گامی مثبت و تاثیرگذار در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در زمینه سامانه دفاعی کشور است.

در پایان مقرر شد هماهنگی لازم در راستای سیاست ها و راهبردهای آتی و پیشبرد اهداف و برنامه های مشترک بین سازمان پدافند غیر عامل و نیروی دریایی انجام پذیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها