امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81783
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، سید محمد حسین میرمحمدی ظهر امروز در آیین تجلیل از کارگران نمونه گلپایگانی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، سید محمد حسین میرمحمدی ظهر امروز در آیین تجلیل از کارگران نمونه گلپایگانی در تالار اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: تولید در اقتدار و ارتقا جایگاه کشورها در عرصه بین‌الملل نقش موثری ایفا می‌کند.

وی با بیان اینکه مردم در ابعاد غذایی، بهداشتی، آموزشی، سیاست، اقتصاد و دفاعی خواستار امنیت هستند، تصریح کرد: یکی از اهداف و آرمان‌‌های انقلاب اسلامی تامین امنیت در تمامی ابعاد بوده و هست و مسئولان نظام همواره بر ایجاد امنیت در تمامی ابعاد تاکید دارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت با فعالیت همه جانبه و مستمر یکایک افراد جامعه محقق می‌شود، یادآور کرد: اگر کارفرما، کارگر، تولید کننده و هرشخصی که مسئولیتی بر عهده دارد، نقش خود را به درستی ایفا کند، کشور به رشد و پیشرفت می‌رسد و اگر یکی از حلقه‌های ارتباطی درست و به موقع وظیفه خود را انجام ندهند، امنیت جامعه محقق نمی‌شود و به مخاطره می‌افتد.

میرمحمدی با طرح این سوال که آیا به موازات سیاست در این سال‌ها موفق شده‌ایم درعرصه فرهنگ و اقتصاد به رشد و پویایی برسیم یا خیر، سخنانش را ادامه داد و اظهار کرد: چرا در عرصه اقتصاد نتوانسته‌ایم به جایگاه نخست منطقه دست پیدا کنیم؟.

وی تاکید کرد: با توجه به وجود تمدن کهنی که در ایران اسلامی قرار دارد و بهترین مکتب الهی که همانا اسلام است، چرا طی این سال‌ها موفق نشده‌ایم در عرصه فرهنگ نقطه نخست منطقه باشیم، بنابراین باید این عوامل آسیب شناسی شود و اگر در ارتباط با حوزه تولید و یا قانون‌‌گذاری با مشکل موجه هستیم، در رفع آن بکوشیم.

* اقتصاد مقاومتی در تمامی افراد جامعه نهادینه شود

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در ادامه به صنعت کشاورزی شهرستان گلپایگان اشاره کرد و افزود: اقتصاد زمانی می‌تواند در جامعه حرکت آفرین باشد که در عرصه بین‌الملل حرفی برای گفتن داشته باشد.

میرمحمدی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی یک ابداع و یک تفکر جدید بود که توسط رهبر معظم انقلاب ارائه شد، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی باید در تمامی افراد جامعه نهادینه شود و با هیچ حرکتی دچار آسیب نشود.

وی اضافه کرد:خداباوری، عدالت، بازگشت به فطرت انسان و ظلم ستیزی را می‌توانیم با ابزار اقتصاد مقاومتی به منصه ظهور بگذاریم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اقتصاد مقاومتی می‌توانیم نوآوری و دانش و فناوری را در کشور محقق کنیم، تصریح کرد: با تمامی مشکلاتی که در کشور وجود دارد جراحی اقتصادی و اجرای طرح هدفمندی یارانه ها محقق شد، بنابراین این ظرفیت در کشور وجود دارد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ژن خلاقیت و پویایی در ایرانیان وجود دارد، بیان کرد: در بنگاه‌های اقتصادی به خلاقیت و نوآوری کمتر توجه می‌شود و اگر این مهم به ارزش تبدیل شود، به طور حتم شاهد شکوفایی و پیشرفت جامعه هستیم.

میرمحمدی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در کشورهایی که به رشد و توسعه رسیده‌اند نیز صورت گرفته و آنان نیز همین مسیر را طی کرده‌اند، گفت: عزم ملی بر عهده تمامی اقشار جامعه است و مدیریت جهادی برعهده کارگزاران است.

وی با بیان اینکه کشاورزی کشور هنوز به صورت سنتی انجام می‌شود، تاکید کرد: اگر از روش‌های بهینه و نوین آبیاری استفاده می‌کردیم، به طور حتم کشاورزی کشور رشد بیشتری داشت.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از کارفرمایان و صاحبان صنایع که در سال گذشته با مدیریت صحیح کمترین تعدیل نیرو را داشتند، اظهار کرد: باید همه قدردان کارگرانی باشیم که دلسوزانه و همه‌جانبه در عرصه اقتصاد و صنعت تلاش می‌کنند و امیدواریم با تلاش و کوشش آن‌ها در آینده نزدیک تحولات خوبی را در شهرستان شاهد باشیم.

انتهای پیام/63014/خ40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها