امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81786
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سالروز صدور فرمان 8 ماده‌ای مقام معظم رهبری برای مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مسئولان باید همواره فرمان مقام معظم رهبری را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه تصور نمی‌کنم مبارزه با مفاسد اقتصادی برای مردم ملموس باشد، تصریح کرد: مردم امروز تصور می‌کنند جدیتی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی وجود ندارد.

نماینده مردم بجنورد در خانه ملت اضافه کرد: رؤسای قوا همواره بر مبارزه با مفاسد اقتصادی تأکید می‌کنند. واقعیت این است که تصور مبارزه با مفاسد در جامعه و بین مردم وجود ندارد.

جعفری از لزوم وجود جدیت در دستگاه قضایی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی سخن گفت و افزود: ما باید ابزارهای لازم را برای مبارزه با مفاسد اقتصادی ایجاد کنیم و پس از آن جدیت لازم را برای مبارزه داشته و به تصویر بکشیم.

وی افزود: مسئولان باید جدیت در مبارزه مفاسد اقتصادی را در دستگاه‌های خود ایجاد کنند؛ باید مکانیزم‌های لازم در نهادها ایجاد شود تا مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت سیستماتیک صورت گیرد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار داشت: همانطوری که مقام معظم رهبری فرمودند نمی‌توان با دستمال کثیف شیشه را تمیز کرد به همین  دلیل باید افرادی را در نهادهای قضایی به کار گرفت که شائبه‌ای در مورد آنها وجود ندارد.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها