امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81814
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، یعقوب حاذق ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر گزارش کلانتری 27 مایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، یعقوب حاذق ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر گزارش کلانتری 27 مایان و گزارشات واصله مبنی بر سرقت خودرو از حوزه استحفاظی و اوراق کردن آنان، مراتب در دستور کار گرفت.

وی افزود: در پی کشف خودروهای سرقتی بدون صاحب و تشکیل کمیسیون پایش، تجزیه و تحلیل جرایم و کنترل منازل مجردی با توجه به موقعیت جغرافیایی حوزه استحفاظی، عملیات ویژه صورت گرفت.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز اظهار کرد: با برنامه‌ریزی دقیق، کنترل منازل مجردی و انجام تحقیقات غیرمحسوس، یک باب منزل مجردی در یکی از روستاهای «مایان» که اقدام به اوراق کردن خودروهای سرقتی می‌کرد، شناسایی شد.

حاذق گفت: در این زمینه رئیس کلانتری به همراه پرسنل تحت امر پس از اخذ دستور مقام قضایی حکم ورود به منزل با رعایت موازین شرعی و قانونی همچنین با استفاده از اصل غافلگیری، دو نفر سارقان خودرو به هویت‌های « م ـ م» و «ر ـ ا» را که در حال اوراق خودروهای مسروقه بودند، دستگیر کرد.

وی اعلام کرد: از سه دستگاه خودروی پراید توقیفی که دو فقره آن مسروقه از حوزه کلانتری 18 و 20 بود، مقداری مواد مخدر، آلات استعمال، قمه و نیز چهار حلقه لاستیک با رینگ کنسول و فرمان، چراغ، آینه، سینی خودروی پراید، چراغ سقفی و قفل فرمان کشف و ضبط شد.

حاذق ادامه داد: پس از انتقال متهمان به ایستگاه پلیس و انجام تحقیقات و بازجویی فنی متهمان به سرقت‌های متعدد در سطح حوزه تبریز اعتراف کردند که پرونده در این خصوص تشکیل و برای سیر مراحل به پلیس آگاهی استان ارسال شد.
انتهای پیام/60002/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار