امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81816
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سیدحسین هادیانی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مرکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی بنیاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سیدحسین هادیانی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مرکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث مراکز رفاهی، اقامتی و توانبخشی این مرکز در همه استان‌ها به جز اصفهان با هدف ارتقای سطح توانمندی جانبازان در حال احداث است.

وی بیان کرد: مراکز توانبخشی از امکانات سالن‌های ورزشی چند منظوره، فرهنگی، اقامتی، آمفی‌تئاتر و استخر برخوردار است تا جامعه هدف بهره‌گیری بیشتری از آن داشته باشند.

معاون عمران و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه 15 مرکز رفاهی، اقامتی و توانبخشی از مجموع کل پروژه‌ها در حال بهره‌برداری است، ابراز داشت: هشت پروژه دیگر نیز در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

هادیانی یادآور شد: سال گذشته 50 میلیارد تومان برای احداث مراکز یاد شده اعتبار تخصیص یافته بود که با توجه به مشکلات اقتصادی 76 درصد از این اعتبارات محقق شد.

معاون عمران و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه مراکز توانبخشی در استان‌ها باید با مشارکت استان‌ها احداث شود، بیان کرد: بر این اساس  50 درصد از هزینه‌های صرف شده در احداث این مراکز باید از طریق استانی و مابقی سازمانی هزینه شود که متأسفانه اعتبارات تخصیص یافته استانی در حد ضعیفی بوده است.

این مسئول با بیان اینکه امسال 30 میلیارد تومان برای ساخت مراکز رفاهی، اقامتی و توانبخشی تخصیص یافته است، خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال با تخصیص اعتبار یاد شده تعداد بی‌شماری از احداث این مراکز را در کشور به اتمام برسانیم.

هادیانی بیان کرد: مرکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی برخوردار است که این مرکز با کمک کردن مسئولان استان قزوین تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

معاون عمران و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه این پروژه در زمینه فنی اشکالاتی دارد، ابراز داشت: کمبود فضای اسکان و سالن غذاخوری از جمله این اشکالات است که مسئولان مربوطه باید با انجام اقدامات لازم در رفع آن تلاش کنند.

وی عنوان کرد: تاکنون بیش از پنج میلیارد تومان برای پروژه یاد شده اعتبار هزینه شده است که از این مبلغ یک میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبارات استانی و مابقی اعتبارات سازمانی بوده که برای جذب اعتبارات دیگر با مسئولان استانی در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم این پروژه را افتتاح کنیم.

انتهای پیام/77009/خ30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها