امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81817
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جم، فرهاد باقری ظهر امروز در بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی صنعت نفت استان بوشهر اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جم، فرهاد باقری ظهر امروز در بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی صنعت نفت استان بوشهر اظهار داشت: بیمارستان توحید از بیمارستان‌های مجهز و استاندارد صنعت نفت است که خدمات متنوعی به کارکنان صنعت نفت و ساکنان بومی ارائه می‌کند.

وی افزود: تلاش برای ارتقای کیفیت خدمات در این مجموعه و افزایش رضایتمندی مراجعه‌کنندگان مورد تاکید و توجه قرار دارد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

رئیس بیمارستان توحید جم با اشاره به جایگاه این بیمارستان خاطرنشان کرد: این بیمارستان 64 تخت دارد و تجهیزات به کاررفته در آن با فناوری‌های روز بوده و در استان بوشهر و حتی کشور منحصر به فرد است.

باقری از فعالیت 26 مطب و اتاق معاینه مجهز و استاندارد در بیمارستان توحید جم خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر کلینیک بیمارستان توحید جم تعداد 13 مطب و 13 اتاق معاینه استاندارد و مجهز دارد.

رئیس مرکز سلامت کار و اورژانس پتروشیمی پارس جنوبی نیز گفت: مجموعه بهداشت و درمان صنعت نفت در ارائه خدمات به مردم بومی استان بوشهر از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

علی شاه‌آبادی افزود: در چند سال اخیر با افتتاح بخش‌های مختلف درمانی و راه‌اندازی درمانگاه‌های تخصصی شاهد افزایش سطح کیفی خدمات به جامعه هدف هستیم.

وی با بیان اینکه شایع‌ترین بیماری در منطقه بیماری‌های گوارشی و تنفسی است گفت: با توجه به جوان بودن کارکنان، بیماری شغلی خاصی در این واحد گزارش نشده، اما کاهش شنوایی نیز از شایع‌ترین بیماری‌های شغلی در مجتمع‌های عملیاتی است.
انتهای پیام/2451/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار